2023-11-02 | Aktualności; Centrum edukacji prawnej

II Międzyszkolny Konkurs Prawniczy o puchar Dziekana OIRP Katowice oraz o indeks Kierunku Prawo pod patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy II Międzyszkolny Konkurs Prawniczy o puchar Dziekana OIRP Katowice oraz o indeks Kierunku Prawo pod patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Zachęcamy uczniów szkół średnich do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz uczestnictwa i rywalizacji.

 

Konkurs odbędzie się 29 listopada 2023r. o godz. 9:00 na Auli nr 4 Wydziału Prawa i Administracji UŚ ul. Bankowa 11b Katowice.

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowi z terenu woj. Śląskiego i terenu działania OIRP Katowice

Termin na zgłoszenie się upływa w dniu 20 listopada 2023r. o godz. 16:00. Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną na skrzynkę centrumedukacji@oirp.katowice.pl

 

Nagrody rzeczowe ufundowała Tdj Legal Morawiec spółka komandytowa

 

W związku z licznie spływającymi zgłoszeniami do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Prawniczym ogłaszamy:

- miejscem organizacji Konkursu jest aula nr 4 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z siedzibą w 40-007 Katowice ul. Bankowa 11B

- uczestnik ma obowiązek najpóźniej do 8:50 stawić się i potwierdzić swoją obecność na liście obecności.

- uczestnik, który nie potwierdzi obecności lub nie będzie obecny w miejscu organizacji Konkursu o godz. 9:00 jest z Konkursu wykluczony.

- w związku z pytaniami nastąpiła zmiana Regulaminu do zapoznania się na stronie OIRP Katowice www.oirp.katowice.pl w zakładce Centrum Edukacji Prawnej. Zmiana dotyczy miejsca, zasięgu terytorialnego OIRP, rygoru opóźnienia.

 

 

 

Zachęcamy do udziału

Regulamin Konkursu, materiały pomocnicze oraz formularz zgłoszenia do pobrania ze stron: www.oirp.katowice.pl, zakładka Centrum Edukacji Prawnej, sekcja Ogłoszenia oraz z profilu OIRP Katowice na Facebook.

W razie potrzeby kontaktu można się kontaktować z Przewodniczącym Centrum Edukacji Prawnej radca prawny Grzegorz Chycki (kom. 602363227).

 

ZAŁĄCZNIKI:

izba-ii-miedzyszkolny-konkurs-prawniczy-formularz-zgloszeniowy.pdf (rozmiar: 388.77 KB) pobierz
izba-ii-miedzyszkolny-konkurs-prawniczy-materialy-pomocnicze.pdf (rozmiar: 570.43 KB) pobierz
izba-ii-miedzyszkolny-konkurs-prawniczy-regulamin.pdf (rozmiar: 514.53 KB) pobierz
izba-ii-miedzyszkolny-konkurs-prawniczy-plakat.jpg (rozmiar: 290.56 KB) pobierz
izba-ii-miedzyszkolny-konkurs-prawniczy-plakat.pdf (rozmiar: 735.79 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE