2021-03-10 | Aktualności; Po godzinach; Klub Seniora

WRACAMY DO FILHARMONII

Minął już rok od czasu, gdy utraciliśmy możliwość wspólnego przeżywania wzruszeń na salach koncertowych, widowni teatru czy w kinach. Czy można przyzwyczaić się do takiego stanu rzeczy? Nie można! Dlatego wykorzystujemy pierwszą nadarzającą się okazje, by zaprosić Was do Filharmonii Śląskiej, gdzie z zachowaniem reżimu sanitarnego, z dystansem i przy ograniczonej widowni znów będziemy mogli cieszyć się muzyką na żywo... i to muzyką wyjątkową.

Marcowy TAURON EKO Koncert wypełnią dźwięki nie z tego świata! Rozpocznie się hołdem dla zmarłego w 2020 roku Krzysztofa Pendereckiego. Kolejno, w błogi nastrój wprawią słuchaczy kompozycje Oleny Leonovej i Émile’a Deltoura, w których solową partię harfy wykona Agnieszka Kaczmarek-Bialic, a emocjonujące zakończenie wieczoru zapewni Suita symfoniczna Planety Gustava Holsta. Na tę muzyczną przygodę zaprasza melomanów Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej pod batutą Yaroslava Shemeta.

Koncert odbędzie się w dniu 26 marca 2021r. o godz.  19:00 w Filharmonii Śląskiej

Dla radców prawnych zarezerwowaliśmy trzydzieści biletów. Cena jednego biletu to 14 zł po uwzględnieniu dofinansowania, przy czym w tej cenie każdy członek samorządu może zamówić dwa bilety, dla siebie i dla osoby towarzyszącej. Bilety trzeci i czwarty w cenie uwzględniającej rabat dla naszej Izby można nabyć za 28 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres mailowy: informator@oirp.katowice.pl. Po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na wskazany w mailu rachunek bankowy.

W celu odbioru biletów prosimy o przybycie 20 minut przed koncertem. Jednocześnie przypominamy, że o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne z zobowiązaniem się do przestrzegania Zasad uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach (w załączeniu).

 

ZAŁĄCZNIKI:

zasady-uczestnictwa-czlonkow-samorzadu-radcowskiego-w-imprezach-integracyjnych-organizowanych-i-dofinansowanych-przez-oirp-w-katowicach.docx (rozmiar: 17.93 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE