2021-05-20 | Aktualności; Po godzinach; Klub Seniora

Kryształowe Serce Radcy Prawnego

Startuje XIII edycja konkursu "Kryształowe Serce Radcy Prawnego".

Krajowa Rada Radców Prawnych ogłosiła XIII edycję konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”, który organizowany jest dorocznie przez nasz samorząd i cieszy się dużą popularnością w środowisku radcowskim. 

Od tego roku zmianie ulega formuła Konkursu. W pierwszym etapie radcy prawni, aplikanci radcowscy, organizacje społeczne, organizacje pozarządowe, organy administracji publicznej, organy wymiaru sprawiedliwości, środowiska prawnicze i inne podmioty wskazane w Regulaminie Konkursu mogą zgłaszać do 31 maja 2021 r.  Okręgowym Izbom Radców Prawnych kandydatów spośród radców prawnych i aplikantów danej Izby.

Spośród zgłoszonych kandydatów Rada OIRP w Katowicach wybierze maksymalnie 3 kandydatów i do 7 czerwca przedstawi ich Kapitule Konkursu. Przypominamy: termin zgłaszania kandydatur upływa 31 maja 2021 r.  

W drugim etapie laureaci Konkursu zostaną wybrani przez Kapitułę Konkursu powołaną przez Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych.

Laureaci Konkursu otrzymają tytuł honorowy „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”.

Ważnym dodatkowym elementem konkursu będzie głosowanie internetowe, w którym głosować na danego kandydata, zgłoszonego przez  okręgowe izby, może każdy. Głosowanie odbędzie się na stronie internetowej KIRP, a kandydat, który otrzyma największą liczbę głosów od internautów również zostanie nagrodzony.

Zachęcamy do udziału w Konkursie i zgłaszania kandydatów, którzy wykazali się aktywnością w działalności po bono. Informacje o konkursie znajdziecie również na stronie:

https://kirp.pl/krajowa-rada-radcow-prawnych-oglasza-xiii-edycje-konkursu-krysztalowe-serce-radcy-prawnego/ 

Rozstrzygnięcie Konkursu planowane jest na 6 lipca 2021 r.  Formuła uroczystości wręczenia nagród zostanie dostosowana do sytuacji epidemicznej.

ZAŁĄCZNIKI:

Formularz zgłoszenia - Kryształowe Serce Radcy Parwnego.pdf (rozmiar: 420.84 KB) pobierz
Uchwała Prezydium KRRP nr 174.XI.2021 - Regulamin.pdf (rozmiar: 2788.73 KB) pobierz
Uchwała Prezydium KRRP nr 188.XI.2021 - Kapituła.pdf (rozmiar: 193.32 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE