2021-07-06 | Aktualności; Po godzinach; Klub Seniora

NAJLEPSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA RADCY PRAWNEGO!

I PREZENT Z TEJ OKAZJI !

W imieniu Dziekana i Rady OIRP w Katowicach składamy wszystkim radczyniom i radcom prawnym najlepsze życzenia z okazji ich święta. Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić was wszystkich do skorzystania z prezentu, który z tej okazji przygotowaliśmy. Z uwagi na panującą sytuację niemożliwa była organizacja corocznego pikniku rodzinnego, dlatego też prezent dla radców prawnych ma zupełnie inną dostępną dla wszystkich i bezpieczną formę. Większość z nas zgodzi się, że jednym z naszych największych wrogów jest stres. Dlatego też do 31 sierpnia 2021 r. zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego projektu dedykowanego wyłącznie dla radców prawnych naszej Izby - kursu relaksacji on line! 

Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: informator @ oirp.katowice.pl, aby otrzymać linki do pięciu spotkań online, na których poznacie zagadnienia teoretyczne wraz z ćwiczeniami oraz praktykujecie relaksację według zasad treningu autogennego Schultza.

Trening autogenny jest metodą profilaktyczną i leczniczą. Ćwicząc wytrwale i korzystając ze wskazówek dostępnych w części pierwszej każdego modułu, można dodatkowo uzyskać efekt terapeutyczny tj. pozbyć się lęków, uzdrowić objawy psychosomatyczne czy zrealizować postawiony cel. Umiejętność relaksacji jest cennym zasobem, który może stać się stałym i realnym oparciem w życiu niezależnie od zmienności warunków zewnętrznych. Nauka relaksacji jest też doskonałym preludium do nauki medytacji.

ZAPRASZAMY

https://vimeo.com/571335868 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE