2021-07-19 | Aktualności; Klub Seniora

Usługi medyczne dla radców prawnych

UWAGA, jeśli chcesz zacząć korzystać z pakietów medycznych od 1 sierpnia 2021 r. do 20 lipca należy wypełnić deklarację!

Szanowne i Szanowni,

przypominamy, że wszelkie informacje dotyczące pakietów medycznych dla członków i pracowników OIRP w Katowicach oraz ich rodzin znajdą Państwo na stronie https://oirp-katowice.xilium.pl oraz pod numerem telefonu infolinii (58) 355 03 03. Pod numerem tym uzyskają Państwo również pomoc w przypadku problemów z wypełnieniem deklaracji. W celu wypełnienia deklaracji przystąpienia należy założyć konto użytkownika. Procedurę rejestracji znajdą Państwo w powyższym linku.

Dedykowane pakiety usług medycznych renomowanego operatora LuxMed zostały udostępnione członkom i pracownikom naszej Izby, jak również ich rodzinom od 1 lipca 2021 r. Jest to rozwiązanie i oferta współpracy, która pozwoli przezwyciężyć problemy dostępu do publicznej opieki zdrowotnej, do specjalistów, czyli  szybkiej i profesjonalnej diagnozy. 

Operator medyczny został wybrany w wyniku analizy szeregu ofert pod kątem nie tylko ceny, ale również zakresu programu medycznego i dostępności usług na terenie nie tylko naszej Izby, ale całego kraju. Korzystne warunki programu opieki medycznej zostały wynegocjowane przy współpracy z brokerem ubezpieczeniowym i umożliwiają wykupienie zarówno pakietu indywidualnego, dla partnerów jak i pakietów dla członków rodziny oraz pakietu bez górnej granicy wieku.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE