2022-07-28 | Aktualności; Po godzinach; Klub Seniora

Piknik Radców Prawnych

Z radością zawiadamiamy, że Piknik Radców Prawnych powraca! 3 WRZEŚNIA ZAPRASZAMY WAS DO LEGENDII – ŚLĄSKIEGO WESOŁEGO MIASTECZKA!

Po dwóch latach niezależnej od nas przerwy Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach ponownie może Państwa zaprosić na wspólną zabawę i integrację w ramach Pikniku Radców Prawnych. Jako że powrót radcowskiego piknikowania wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego postanowiliśmy nie zmieniać anturażu naszego spotkania i zdecydowaliśmy się ponownie na całodniową, rodzinną zabawę w miejscu dla wielu pokoleń kultowym.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 hektarach, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają atrakcje znane i lubiane: diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości: Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, zapierający dech w piersiach Lech Coaster – nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w Europie, Bazyliszek – jedyna taka w Polsce rodzinna atrakcja typu „Interactive Dark Ride” oraz jedna z najnowocześniejszych na świecie. Bazyliszek nie ma limitu wieku i wzrostu, dlatego pozwala na fantastyczną zabawę gościom w każdym wieku. Nowością z 2020 jest Dolina Jagi, wodna rodzinna atrakcja typu „rapid river”, która cieszy się popularnością wśród młodszych, jak i starszych gości parku. To tutaj można wyruszyć w wyprawę rwącym potokiem w miedzianym kociołku Jagi i odkryć największe tajemnice Legendii, które przez lata skrywała Dolina Jagi. Przekraczając próg Legendii, przeniesiecie się do magicznego świata zabawy, w którym motywem przewodnim są legendy, baśnie i opowiadania. Odkryjecie tu legendę o Skarbniku – śląskim, dobrym duchu kopalni, Lechu – legendarnym twórcy państwa polskiego, kwiecie paproci, strasznym Bazyliszku i wiele innych historii, dzięki czemu zostaną w pamięci na dłużej, zapewnią moc wrażeń i dużo radości.

Atrakcje Legendii to jednak nie wszystko, co czeka na radców prawnych tego dnia. W ramach naszej imprezy zapraszamy do specjalnie wydzielonej strefy piknikowej, gdzie od godziny 14:00 serwowane będą piknikowe pyszności, grillowane i gotowane, słodkie i kwaśne, mięsne i wegetariańskie. Nie zabraknie też napitków dla dużych i małych, a ponadto o wyznaczonej godzinie odbędzie się loteria fantowa, na której będzie można wygrać zabawne, ale i atrakcyjne nagrody.

W Pikniku Radców Prawnych mogą tradycyjnie wziąć udział radcy prawni oraz aplikanci radcowscy zrzeszeni w OIRP w Katowicach wraz z rodzinami. Koszt udziału w Pikniku to 20 zł od osoby dorosłej, dzieci oraz wnuki radców i aplikantów biorą w nim udział bez opłat. Każdy radca prawny lub aplikant może zaprosić jedną osobę dorosłą.

Plan dnia przedstawia się następująco:

- 12:00 – 20:00 – dostęp do wszystkich atrakcji Legendii,

- 14:00 – 17:00 – biesiada w Strefie Piknikowej Radców Prawnych

- 16:00 – loteria fantowa

Z uwagi na wyjątkowość miejsca, w którym organizowany jest piknik, konieczne jest wprowadzenie następujących zasad rejestracji zgłoszeń:

- przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: informator@oirp.katowice.pl z podaniem ilości osób dorosłych i dzieci oraz potwierdzeniem uiszczenia opłaty za uczestnictwo osób dorosłych na konto OIRP Katowice dostępne na naszej stronie internetowej

- otrzymanie potwierdzenia rejestracji,

- w dniu Pikniku zapraszamy osoby zmotoryzowane na parking przy ul. Złotej, na który wjazd zapewni przesłane w mailu z potwierdzeniem hasło,

- położenie Legendii zapewnia również znakomity dojazd środkami komunikacji miejskiej (tramwaj i autobus).

W razie ewentualnych pytań prosimy o kierowanie pytań na adres: informator@oirp.katowice.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIKNIKOWANIA!

Dziekan Rady OIRP w Katowicach

r.pr. Katarzyna Jabłońska

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE